درباره انجمن

/درباره انجمن
درباره انجمن ۱۳۹۱/۵/۱۰ ۲:۱۵:۴۸
  • در باره شهرک خانه دریا
  • در باره شهرک خانه دریا

شهرک ساحلی خانه دریا

خانه‌دریا شهرکی مسکونی است که در ساحل سرسبز دریای خزر بنا شده است. محیطی زیبا و آرام با امکانات رفاهی و تفریحی درخور ساکنانش. شهرک خانه دریا در سال ۱۳۵۳ تاسیس شده است. این شهرک میان دو شهر محمود آباد و سرخرود قرار دارد و به واسطه نزدیکی به این شهرها  ضمن برخورداری از امکانات رفاهی مانند خدمات درمانی، آتشنشانی، مراکز تفریحی، رستوران‌های متنوع و… ، موجب اشتغال در منطقه شده است.

خانه دریا دارای بیش از  ۱۲۰۰ ویلا و ۶۶۰ آپارتمان است در ۲۰۰ هکتار است. شهرک خانه دریا شهرکی محصور است که توسط هیئت مدیره منتخب انجمن مالکان خانه دریا اداره می‌شود.

ویژگی‌ها

۰هکتار
مساحت شهرک
۰واحد
ویلای ساخته شده
۰واحد
آپارتمان
۰متر
مرکز خرید
۰متر
فضای ورزشی رفاهی
۰نفر
پرسنل
انجمن مالکان خانه دریا
انجمن مالکان خانه دریااداره شهرک
با رعایت قانون‌های مدنی، تجارت و دستورالعمل شهرک سازی در کشور و نحوه صدور پروانه تاسیس شهرک و پروانه بهره‌برداری از آن و قانون تملک آپارتمان‌ها و رعایت سایر قانون‌های مربوط، جهت تصمیم گیری برای نحوه‌ی اداره همه امور شهرک خانه دریا و همینطور نحوه‌ی شناسایی، محاسبه و وصول هزینه‌های مشترک مربوط به حفظ و نگهداری اعیانات و کلیه تاسیسات اعم از زیربنایی و روبنایی و اختصاصی و اشتراکی آن و حفظ کلیه حقوق مادی و معنوی مالکین و پیگیری حقوق شهرک، اساسنامه انجمن مالکان خانه دریا (شماره ثبت ۳۵۰۰) تشکیل گردیده است.
هدف‌ها و موضوع
هدف‌ها و موضوعانجمن مالکان خانه دریا
تامین آسایش و آرماش و پیشبرد برنامه‌های اجتماعی، عمرانی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی اعضای انجمن، حفظ و حراست از اموال اعضای انجمن در محدوده شهرک خانه دریا، حفظ و حراست از اموال عمومی شهرک مانند تاسیسات عمومی، رفاهی، شبکه آبرسانی، روشنایی، سیستم فاضلاب، مراکز ورزشی، فضاهای سبز، حفظ حقوق مادی و معنوی کلیه اعضای انجمن و شهرک، حفظ نظافت محیط شهرک از طریق جمع‌آوری و انتقال و امحاء زباله به منظور از جلوگیری از هرگونه آلودگی زیست محیطی، حفظ و نگهداری منطقه ساحلی دریا، نظارت بر اجرای ساخت و ساز و تعمیرات موردی در شهرک و هماهنگی لازم به منظور حفظ زیبایی شهرک، جلوگیری از اقدامات غیرقانونی افراد حقیقی و حقوقی در شهرک، نظارت بر عملکرد پیمانکاران و عوامل اجرایی شهرک بمنظور حفظ حقوق مالکین.
اعضای
اعضایانجمن مالکان خانه دریا
کلیه اشخاصی که در شهرک خانه دریا مالک ویلا، آپارتمان یا زمین یا هرگونه املاک و مستقلات باشند، عضو انجمن بوده و متعهد به رعایت کلیه مقررات داخلی، علی‌الخصوص اساسنامه انجمن خواهند بود. اعضای انجمن ضمن برخورداری از خدمات رفاهی و عمرانی شهرک نسبت به تامین کلیه هزینه‌های جاری علی‌الخصوص از طریق پرداخت حق شارژ سالیانه سهیم می‌باشند.